هاست

هاستینگ، یک سرویس است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا وب‌سایت‌ها و برنامه‌های آنلاین خود را در اینترنت قرار دهند. با استفاده از هاستینگ ابرسرا، کاربران می‌توانند منابع سروری را اجاره کرده و آنها را برای نیازهای استفاده کنند .

ابرسرا - هاست ژوئن 16, 2024

هاست حرفه‌ای وردپرس

بهینه‌سازی‌شده برای وب‌سایت‌های وردپرسی که یک انتخاب درست و مطمئن برای کسب‌و‌کارهای آنلاین و دیجیتالی که سایت‌های پربازدیدی دارند و بر روی سرورهایی با سخت افزار و کانفیگ قوی، به روز و با کمترین میزان یوزر که محدودیت های کمتر و دارای منابع بیشتری نسبت به دیگر هاست‌ها هستند برای قدرتمند و پایداری بیشتر ارائه می شوند.

ابرسرا - هاست ژوئن 16, 2024

هاست سی پنل ایران

میزبانی سرورها در داخل ایران و با بهترین دیتاسنترهای ایرانی بوده و جزو سریعترین سرویس‌های هاستینگ اشتراکی در ایران است که قدرت گرفته از پنل مدیریتی سی پنل که گزینه ای مناسب برای سایت‌های کوچک تا متوسط است.

ابرسرا - هاست ژوئن 16, 2024

هاست سی پنل اروپا

میزبانی سرورها در خارج از ایران و در کشورهای اروپایی مثل آلمان و… بوده که تجربه کیفیت با بهترین قیمت را در ایران دارد. این هاست‌ها به دلیل اتصال به اینترنت کشورهای اروپایی، از سرعت و پایداری بسیار بالایی برخوردار است که بهترین گزینه برای سایت‌هایی است که به سرعت بالاتری نیاز دارند و یا کاربرانشان اکثرا از کشورهای اروپا هستند.